Ogólnopolskie targi Edukacja 2014

Mapa dojazdu i parkingu dla wystawców

Zapraszamy na oficjalną stronę targów: www.targi-edukacja.eu

Szanowni Państwo!

XVI Ogólnopolskie Targi „EDUKACJA 2014”

odbędą się w dniach 4-5-6 marca 2014 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej SPODEK w Katowicach.

Jak co roku do udziału w Targach zaprosiliśmy szkoły wyższe z całej Polski, a także szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację. Targi adresowane są do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów a ich głównym celem jest prezentacja aktualnej oferty edukacyjnej na nowy rok akademicki.

Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy w ciągu trzech dni targowych odwiedzają nas licznie, pomimo spadającej liczby maturzystów, zawsze potwierdzając potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia na rzecz młodego pokolenia naszego regionu i kraju.

Gwarancją wysokiej frekwencji jest ścisła współpraca Biura Organizacyjnego Targów ze szkołami regionu, profesjonalna kampania promocyjna oraz fakt, że Targi EDUKACJA 2014 odbędą się w najlepszym dla szkół wyższych i maturzystów w okresie informacyjno-rekrutacyjnym.

Jednocześnie w tej edycji zapewniamy bezpłatny wstęp na Targi dla wszystkich odwiedzających, co dodatkowo zwiększy ich atrakcyjność w regionie.

Uczestnictwo w XVI Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2014 stwarza dla Państwa okazję do przedstawienia swojej aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z młodzieżą – przyszłymi Państwa studentami, słuchaczami i klientami.

Dokumenty zgłoszeniowe i informacyjne:

Termin zgłoszenia uczestnictwa 30 stycznia 2014

Celem dokonania zgłoszenia uczestnictwa w Targach prosimy o wydrukowanie kart i przesłanie ich w oryginale na adres Biura Organizacyjnego Targów.

We wszystkich sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym Targów, gdzie z zaangażowaniem odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w gronie Wystawców.

Biuro Organizacyjne XVI Ogólnopolskie Targi „EDUKACJA 2014”
Kościuszki 6; 40-049 Katowice
Tel/fax +48 32 2091701, 2091690