Ogólnopolskie targi Edukacja 2010

Katowice, 19 lutego 2010 r.

Szanowni Państwo,

Biuro Organizacyjne Targów ma przyjemność zaprosić uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do udziału w XII Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2010.

Targi Edukacyjne, które w ciągu minionych lat zdobyły uznanie wśród uczniów i nauczycieli Śląska, jak co roku, będą miejscem spotkań renomowanych szkół wyższych, policealnych i zawodowych oraz instytucji wspierających edukację. Poszczególne edycje Targów przyciągają do Spodka każdego roku wszystkich poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i kraju.

W tegorocznej imprezie zaprezentuje się ok. 80 szkół wyższych i pomaturalnych z województwa śląskiego, małopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

W Targach uczestniczyć będą uniwersytety, uczelnie ekonomiczne, artystyczne, techniczne, a także wszystkie uczelnie niepubliczne z regionu. Z pewnością młodzież znajdzie tutaj pełne oferty edukacyjne w zakresie studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych, a także wymogi egzaminacyjne, zasady przyjęć i wszelkie opłaty na wszystkie kierunki i wydziały obecnych uczelni.

Miejsce Targów: Hala SPODEK, Katowice

Termin: 16-17-18 marca 2010, godz. 9.00-16.00

XII Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2010 odbywają się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Katowic.

Imprezą towarzyszącą tegorocznym Targom jest II Salon Funduszy Europejskich, w którym znaleźć będzie można pełną informację na temat możliwości studiowania z wykorzystaniem funduszy Unii Europejskiej - szczegóły tutaj

Serdecznie zapraszamy do katowickiego SPODKA w celu odwiedzenia Targów, które z pewnością pomogą młodym ludziom w wyborze dalszego kierunku kształcenia i sposobu na życie.

Wstęp na tereny targowe jest bezpłatny.

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdą Państwo w Biurze Organizacyjnym Targów pod numerami telefonów (32) 209 17 01, 209 16 90, e’mail: targi@fundacja.katowice.pl

Do zobaczenia na Targach,

Alicja Syguła,